Formularz email


Executive Coaching

 

Oferujemy Państwu swoją wiedzę i umiejętności w indywidualnym wydaniu, w którym wszystko robione jest tylko i wyłącznie dla Państwa. Mają Państwo określone potrzeby, chęci, cele – zrobimy tak, by osiągnęli Państwo znacznie więcej niż do tej pory myśleli, że jest możliwe.

Executive Coaching to specjalny program indywidualnego wsparcia, w którym Coach pomaga Państwu przyspieszyć przekształcanie wiedzy w skuteczny proces osiągania celów.

Nasza firma jest jedną z najstarszych instytucji oferujących Coaching w Polsce. Od blisko 10 lat zajmujemy się profesjonalnym coachingiem, pomagając ludziom na całym świecie w odkrywaniu na nowo zasobów o których już dawno zapomnieli, że o nich nie pamiętają. Począwszy od studentów, przez specjalistów i skończywszy na doświadczonych menedżerach z 6 krajów, podczas coachingów indywidualnych i grupowych, wykorzystując najskuteczniejsze narzędzia coachingu systemowego i wielopoziomowego, nasi klienci podnoszą swoją samoświadomość, zdobywają nowe umiejętności i osiągają kolejne poziomy osobistego i zawodowego mistrzostwa.

W ramach Executive Coachingu będą pracowali Państwo ze swoim osobistym Coachem, aby dokładnie dopasować plan działań do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Executive Coaching – Dostępne formy współpracy

 

E-COACHING

E-COACHING to najprostsza forma uzyskania wsparcia i odpowiedzi na określone pytanie. Prosimy napisać maila i w krótkim czasie otrzymają Państwo profesjonalne wsparcie.

 

 

TELE-COACHING

TELE-COACHING zapewnia Państwu maksimum dyskrecji, komfort i wygodę oraz najkorzystniejsze warunki indywidualnej pracy z osobistym Coachem.

 

 

PERSONAL COACHING

PERSONAL COACHING to najlepsza opcja dla tych z Państwa, którzy chcą spotkać się z nami osobiście, znaleźć rozwiązania aktualnych wyzwań i nauczyć się określonych umiejętności.

 

Mamy tylko kilka wolnych terminów każdego miesiąca na indywidualne sesje Executive Coachingu, dlatego prosimy zarezerwować sesje już teraz.

 

Jak zamówić sesje Executive Coaching?

 

To bardzo łatwe i szybkie!

  1. Proszę kliknąć tutaj >> (lub napisać mail na adres biuro@metarekrutacjaiselekcja.pl) i napisać kilka słów jaki cel chcą Państwo osiągnąć, jaką formę Coachingu wybierają oraz zaproponować kilka najlepszych dla Państwa terminów sesji coachingowej (miesiąc, dzień, godzina – od-do).
  2. 2. W ciągu 24 h od Państwa wiadomości skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie i uzgodnimy najlepszy termin sesji i niezbędne szczegóły.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących sesji Executive Coaching prosimy wejść tutaj >>

 

*korzystając z sesji Executive Coaching w formie Tele Coachingu mają Państwo możliwość wyboru sposobu realizacji połączenia z Coachem pomiędzy BEZPŁATNYM połączeniem realizowanym za pomocą komunikatora Skype lub PŁATNYM połączeniem rozliczanym według stawek operatora realizującego połączenie na numery stacjonarne.
**jedna sesja coachingowa trwa 45 minut.

One Response to “Executive Coaching”

  • Paweł Długosz:
    25 stycznia 2011 o 07:36

    Fajna strona. Niezwykle cenne informacje dla managerów takich jak ja.

Leave a Reply


three * = 27

Szkoliliśmy managerów z 6 krajów:
Darmowe szkolenie video
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne szkolenie video:Aby je otrzymać, wypełnij poniższy formularz:
Imię:
Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Facebook Twitter Blip

Najbliższe szkolenia
Testimonials

Ałła Witwicka-Dudek

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek
Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

We współczesnym Internecie można znaleźć mnóstwo portali, stron, informacji i porad na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy, specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Niestety nie zawsze są...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Warsztat trenerski oraz praktyczne doświadczenie Przemysława Waltera pozwalają wprowadzać na polski rynek najskuteczniejsze narzędzia i strategie zarządzania zasobami ludzkimi oraz własną karierą zawodową.
Polecam jego szkolenia wszystkim managerom, specjalistom i...

dr Jolana Jasińska
Adiutkt w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

więcej

Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów
Premium Wordpress Plugin