Formularz email


Executive Coaching

 

Oferujemy Państwu swoją wiedzę i umiejętności w indywidualnym wydaniu, w którym wszystko robione jest tylko i wyłącznie dla Państwa. Mają Państwo określone potrzeby, chęci, cele – zrobimy tak, by osiągnęli Państwo znacznie więcej niż do tej pory myśleli, że jest możliwe.

Executive Coaching to specjalny program indywidualnego wsparcia, w którym Coach pomaga Państwu przyspieszyć przekształcanie wiedzy w skuteczny proces osiągania celów.

Nasza firma jest jedną z najstarszych instytucji oferujących Coaching w Polsce. Od blisko 10 lat zajmujemy się profesjonalnym coachingiem, pomagając ludziom na całym świecie w odkrywaniu na nowo zasobów o których już dawno zapomnieli, że o nich nie pamiętają. Począwszy od studentów, przez specjalistów i skończywszy na doświadczonych menedżerach z 6 krajów, podczas coachingów indywidualnych i grupowych, wykorzystując najskuteczniejsze narzędzia coachingu systemowego i wielopoziomowego, nasi klienci podnoszą swoją samoświadomość, zdobywają nowe umiejętności i osiągają kolejne poziomy osobistego i zawodowego mistrzostwa.

W ramach Executive Coachingu będą pracowali Państwo ze swoim osobistym Coachem, aby dokładnie dopasować plan działań do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Executive Coaching – Dostępne formy współpracy

 

E-COACHING

E-COACHING to najprostsza forma uzyskania wsparcia i odpowiedzi na określone pytanie. Prosimy napisać maila i w krótkim czasie otrzymają Państwo profesjonalne wsparcie.

 

 

TELE-COACHING

TELE-COACHING zapewnia Państwu maksimum dyskrecji, komfort i wygodę oraz najkorzystniejsze warunki indywidualnej pracy z osobistym Coachem.

 

 

PERSONAL COACHING

PERSONAL COACHING to najlepsza opcja dla tych z Państwa, którzy chcą spotkać się z nami osobiście, znaleźć rozwiązania aktualnych wyzwań i nauczyć się określonych umiejętności.

 

Mamy tylko kilka wolnych terminów każdego miesiąca na indywidualne sesje Executive Coachingu, dlatego prosimy zarezerwować sesje już teraz.

 

Jak zamówić sesje Executive Coaching?

 

To bardzo łatwe i szybkie!

  1. Proszę kliknąć tutaj >> (lub napisać mail na adres biuro@metarekrutacjaiselekcja.pl) i napisać kilka słów jaki cel chcą Państwo osiągnąć, jaką formę Coachingu wybierają oraz zaproponować kilka najlepszych dla Państwa terminów sesji coachingowej (miesiąc, dzień, godzina – od-do).
  2. 2. W ciągu 24 h od Państwa wiadomości skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie i uzgodnimy najlepszy termin sesji i niezbędne szczegóły.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących sesji Executive Coaching prosimy wejść tutaj >>

 

*korzystając z sesji Executive Coaching w formie Tele Coachingu mają Państwo możliwość wyboru sposobu realizacji połączenia z Coachem pomiędzy BEZPŁATNYM połączeniem realizowanym za pomocą komunikatora Skype lub PŁATNYM połączeniem rozliczanym według stawek operatora realizującego połączenie na numery stacjonarne.
**jedna sesja coachingowa trwa 45 minut.

One Response to “Executive Coaching”

  • Paweł Długosz:
    25 stycznia 2011 o 07:36

    Fajna strona. Niezwykle cenne informacje dla managerów takich jak ja.

Leave a Reply


* nine = 9

Szkoliliśmy managerów z 6 krajów:
Darmowe szkolenie video
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne szkolenie video:Aby je otrzymać, wypełnij poniższy formularz:
Imię:
Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Facebook Twitter Blip

Najbliższe szkolenia
Testimonials

Warsztat trenerski oraz praktyczne doświadczenie Przemysława Waltera pozwalają wprowadzać na polski rynek najskuteczniejsze narzędzia i strategie zarządzania zasobami ludzkimi oraz własną karierą zawodową.
Polecam jego szkolenia wszystkim managerom, specjalistom i...

dr Jolana Jasińska
Adiutkt w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

We współczesnym Internecie można znaleźć mnóstwo portali, stron, informacji i porad na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy, specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Niestety nie zawsze są...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ałła Witwicka-Dudek

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek
Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów
Premium Wordpress Plugin