Formularz email


Mastery University – Zaawansowane kursy i szkolenia online na żywo

 

Najwygodniejsza nauka na najwyższym poziomie w zaciszu Twojego domu czy gabinetu.

 

Mastery University to niezwykle osobisty, program rozwoju zaprojektowany, aby dać Tobie najwyższy poziomszkolenia online, kursy online, webinary umiejętności, potrzebnych do osiągania celów zarówno osobistych jak i zawodowych. Zaawansowane webinary, kursy online, szkolenia online, wiedza, umiejętności, technologie, mechanizmy, narzędzia, strategie, techniki, odpowiedzi na pytania, które sam zadajesz – to w skrócie pierwszy w Polsce Uniwersytet Mistrzów, dający możliwość najwygodniejszej nauki na najwyższym poziomie w zaciszu Twojego domu czy gabinetu.

 

Sprawdź najbliższe kursy i szkolenia online i wznieś swoje życie na wyższy poziom!

Kalendarz kursów i szkoleń online na żywo

 

szkolenia rekrutacja i selekcja pracowników

Dowiedz się więcej>>
Meta Pytania – Zaawansowane pytania rekrutacyjne oraz najnowsze metody i techniki selekcji pracowników

Poznaj zaawansowane pytania rekrutacyjne oraz najnowsze metody i techniki selekcji pracowników i zostań jednym z najbardziej przygotowanych profesjonalistów w dziedzinie oceny kompetencji pracowników w Polsce!

Wiesz czym jest analiza stanowiska pracy, opis stanowiska pracy, potrafisz konstruować profile kompetencyjne. Znasz najskuteczniejsze pytania rekrutacyjne od otwartych, sondujących, poprzez hipotetyczne po te dotyczące zachowań. Czas zrobić potężny krok do przodu i zostać jednym z najbardziej przygotowanych profesjonalistów w dziedzinie oceny kompetencji pracowników w procesie selekcji i rozwoju pracowników w Polsce!

Program szkolenia składa się z 2 zaawansowanych modułów szkoleniowych i został oparty o najskuteczniejsze zasady oceny kompetencji wykorzystywane przez czołowych managerów i specjalistów na świecie.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej teraz!
najlepszy pracodawca

Dowiedz się więcej>>
Najlepszy pracodawca dla Ciebie
Dowiedz się, jak szukać pracy i gdzie szukać pracy, by zagwarantować sobie największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym czasie.

Na świecie istnieją JEDNOPROCENTOWCY oraz cała reszta.

JEDNOPROCENTOWCY to Ci, którzy dzięki konsekwentnej pracy, wytrwałości i wiedzy jak i gdzie szukać pracy osiągają największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym czasie.

Ten 1%% ludzi udowadnia, że pomimo przeciwności losu, trudnych czasów, kryzysu istnieje sposób działania, gwarantujący przewidywanie trwały sukces zawodowy teraz i w przyszłości.

Czy chcesz go poznać?

To jest wiedza życiowa i w taki sposób będzie pokazana. To może być najważniejsze 1,5 h dla przyspieszenia Twojej kariery i podniesienia komfortu Twojego życia.

Podaruj Sobie więc wyjątkowy zaszczyt inwestycji w to co naprawdę warto – w Siebie!

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej teraz!
talent management - zarządzanie talentami w organizacji

Dowiedz się więcej>>
Talent management
Efektywne zarządzanie talentami w organizacji

Co robią managerowie osiągający ponadprzeciętne wyniki?

Czołowi managerowie świata wcale nie są do siebie podobni. Mają różne style działania i cele. Ale pomimo tych różnic, mają jedną wspólną cechę.

Wiedzą, że tysiące różnych zmiennych branych pod uwagę w wielu badaniach na całym świecie, udowodniły, że istnieje jeden czynnik, pokazujący największą korelację z sukcesami przedsiębiorstw w takich obszarach jak: wzrost dochodów firm, wzrost produktywności pracowników, wzrost satysfakcji klientów oraz zmniejszenie fluktuacji kadr.

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego z nas, bo wszyscy mamy zestaw unikalnych talentów i warto jest wiedzieć, jak skutecznie zarządzać talentami, by łatwiej i szybciej osiągać cele indywidualne, zespołowe i organizacyjne.

Składa się z trzech komplementarnych modułów: Biznesowe fakty, potwierdzające konieczność zarządzania talentami w organizacji, Efektywne zarządzanie talentami w organizacji, Skuteczne diagnozowanie talentów.

Talent management - to wyjątkowa okazja do poznania najnowszej wiedzy i narzędzi zarządzania talentami w wydaniu praktycznym, czyli poprzez pryzmat efektywności, struktury i praktycznej aplikacji w życiu.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej teraz!
język i mowa ciała - skuteczna komunikacja w biznesie

Dowiedz się więcej>>
Skuteczna komunikacja niewerbalna w biznesie
Poznaj moc gestów, postaw i reakcji, które przyspieszą Twoją karierę!

4 sekundy - tyle masz mniej więcej czasu, by zrobić dobre pierwsze wrażenie. I to bez względu na to, czy jesteś na rozmowie kwalifikacyjnej, prowadzisz szkolenie, czy bierzesz udział w spotkaniu biznesowym.

Nie możesz zrobić dobrego pierwszego wrażenia wyłącznie za pomocą słów.

Sukces Twojej komunikacji w 60% do 70% zależy od Twojego języka ciała. Mimo tego komunikacja niewerbalna w biznesie jest wciąż źle rozumiana i źle interpretowana.

Tylko wyobraź sobie jak wiele tracisz, jeżeli Twój język ciała komunikuje nieufność, albo obraża tych z którymi rozmawiasz! Ale, jeżeli będziesz wiedział jak właściwie używać języka ciała, będziesz w stanie, unikać tych pułapek i skutecznie komunikować się w sposób, który sprawi, że Twoi rozmówcy zaczną mówić "tak!"

Dlatego jeśli chcesz znacząco podnieść swoje sukcesy w biznesie, podnieść jakość swoich relacji z innymi, skuteczniej komunikować się i wpływać na innych: rekruterów, klientów, dostawców, współpracowników, dyrektora, szefa, wiedz, że właściwe wykorzystanie komunikacji niewerbalnej, musi stać się kluczową składową Twoich kompetencji w biznesie.

Szkolenie skuteczna komunikacja niewerbalna w biznesie przeznaczone jest dla wszystkich profesjonalistów, którzy chcą wykorzystywać język ciała na mistrzowskim poziomie, by efektywnie komunikować się i wpływać na innych ludzi. Czytaj myśli i emocje innych ludzi. Stań się detektorem kłamstwa. Rób oszałamiające pierwsze wrażenie. Wzbudzaj zaufanie. Wzbogać relacje z innymi. Zwiększ sprzedaż. Zyskaj pewność siebie. Przyspiesz swoją karierę. Stań się mistrzem komunikacji.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej teraz!
skuteczna komunikacja interpersonalna w biznesie

Dowiedz się więcej>>
Osobowość Języka - Efektywna komunikacja werbalna w biznesie i zespole
Poznaj słowa, które wpływają na Twoje sukcesy!

Rozumieć ludzi ... my wszyscy usiłujemy to robić. Praca z innymi ludźmi współpracownikami, klientami, dostawcami, szefami powoduje, że próbujemy ich zrozumieć i efektywnie na nich wpływać, by otrzymać pracę, awans, kontrakt, podwyżkę, lub przekonać do naszych pomysłów.

Możemy robić to efektywnie, ponieważ wystarczy zrozumieć kilka praw rządzących ludzkim zachowaniem, a zwłaszcza prawa „subiektywnej rzeczywistości”.

Czy jesteś bez pracy czy chcesz ją zmienić, czy jesteś pracownikiem czy managerem, czy pracujesz dla kogoś czy jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz swój biznes znajomość tych praw daje Tobie praktyczny i potężny komplet narzędzi, by zwiększyć Twoją skuteczność w komunikacji werbalnej i przekonywaniu innych ludzi.

W ramach tego szkolenia otrzymasz gotowy przewodnik po skutecznej komunikacji werbalnej z kimkolwiek rozmawiasz w biznesie, pracy czy życiu osobistym. Ta wiedza jest przełomowa, we wszystkich kontekstach w których o Twoim sukcesie lub porażce, decydować będzie jakość Twojej komunikacji i współdziałania z innymi ludźmi.

Zostaniesz wprowadzony w świat wiedzy o tym, jak ludzie, najczęściej nieświadomie, sabotują swoje sukcesy, poprzez fakt ignorowania Osobowości Języka swoich rozmówców. I przestaniesz!

To kolejne, niezwykle praktyczne i technologiczne, niesamowita okazja dla wszystkich adeptów zaawansowanych rozwiązań komunikacyjnych i tych, którzy chcą skutecznie sprzedawać siebie, swoje produkty i usługi - teraz i w przyszłości.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej teraz!

Leave a Reply


seven * 1 =

Szkoliliśmy managerów z 6 krajów:
Darmowe szkolenie video
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne szkolenie video:Aby je otrzymać, wypełnij poniższy formularz:
Imię:
Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Facebook Twitter Blip

Najbliższe szkolenia
Testimonials

Ałła Witwicka-Dudek

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek
Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Warsztat trenerski oraz praktyczne doświadczenie Przemysława Waltera pozwalają wprowadzać na polski rynek najskuteczniejsze narzędzia i strategie zarządzania zasobami ludzkimi oraz własną karierą zawodową.
Polecam jego szkolenia wszystkim managerom, specjalistom i...

dr Jolana Jasińska
Adiutkt w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

We współczesnym Internecie można znaleźć mnóstwo portali, stron, informacji i porad na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy, specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Niestety nie zawsze są...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów
Premium Wordpress Plugin