Formularz email


Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników – Szkolenie Video

Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników TM

24 szkolenia video + narzędzia diagnostyczne i organizatorskie.

 

Naucz się profilować osobowość, diagnozować talenty oraz przewidywać zachowania pracowników w środowisku pracy bez używania testów i kwestionariuszy osobowości.


 

Wstęp

 

Przed Tobą kompletne nagranie Certyfikowanego szkolenia Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników ™ w formie video.

Szkolenia rekrutacja i selekcja pracownikówTo produkt najwyższej jakości. Nigdzie na rynku nie dostaniesz takiej bazy wiedzy, umiejętności, narzędzi i technik, tylu godzin zaawansowanego warsztatu doradczo-coachingowo-managerskiego, tak profesjonalnego filmu, który zabierze Cię w świat fachowego profilowania osobowości, diagnozowania talentów oraz efektywnego rekrutowania, motywowania, komunikowania i zarządzania ludźmi w organizacji.

Specjalnie dla Ciebie film został nakręcony tak, aby można było wygodnie usiąść przed ekranem i poczuć się jak na szkoleniu.

Szkolenie Video Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników ™ to pierwszy taki produkt w Polsce, który, dostarcza wszystkiego, czego potrzebuje profesjonalny Dyrektor, Manager, Specjalista, Head Hunter, Coach, Nauczyciel, Doradca personalny, Konsultant, Doradca zawodowy, Pośrednik pracy, aby skutecznie profilować osobowość, diagnozować mocne strony oraz przewidywać zachowania pracowników w środowisku pracy bez używania testów i kwestionariuszy osobowości.

Korzyści z inwestycji w szkolenie video: Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników ™:

 

 • Szkolenie stworzone jest w taki sposób, aby bez konieczności wynajmowania certyfikowanego Trenera czy Konsultanta, każdy uczestnik opanował umiejętności profilowania osobowości, diagnozowania talentów i przewidywania zachowań pracowników w środowisku pracy bez wykorzystywania testów i kwestionariuszy osobowości.
 • Szkolenie stworzone jest w taki sposób, aby nawet kompletnie początkujący Dyrektor, Manager, Specjalista, Head Hunter, Coach, Nauczyciel, Doradca personalny, Konsultant, Doradca zawodowy, Pośrednik pracy zrozumiał i potrafił natychmiast zastosować poznane narzędzia diagnostyczne i organizacyjne w swojej pracy.
 • Szkolenie zawiera ponad 8 h zaawansowanego materiału budującego praktyczny warsztat doradczo-coachingowo-managerski wykorzystywany przez Największych managerów z 26 krajów, którego skuteczność potwierdzają rzetelne badania ilościowe i jakościowe. Możesz studiować poszczególne jego części w zależności od swoich potrzeb oraz czasu, którym dysponujesz w danym momencie.
 • Szkolenie skonstruowane jest tak, aby po zapoznaniu się z konkretnym narzędziem każdy uczestnik był gotowy zastosować je, pracując z klientem na określony efekt. Raz poznane, stanie się fundamentem do dalszych i bardziej zaawansowanych części szkolenia.
 • Szkolenie video to doskonała inwestycja dla wszystkich profesjonalistów z ograniczonym budżetem czasu, którzy z uwagi na swoje zadania i obowiązki nie mogą zaangażować 2 pełnych dni, by uczestniczyć w stacjonarnych szkoleniach z Meta Rekrutacji i Selekcji Pracowników ™.
 • Całe szkolenie stworzone zostało tak, aby dostarczyć niezbędnej wiedzy, umiejętności, narzędzi i technik dokładnie tak samo, jakbyś uczestniczył w szkoleniu stacjonarnym.

 

Inwestując w szkolenie Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników w formie video otrzymasz:

 

 • 24 niezwykle praktyczne i angażujące szkolenia video o łącznej długości 8 h 24 min.
 • 154 stronnicowe, oryginalne Materiały Szkoleniowe, abyś jeszcze łatwiej i szybciej opanował i zaczął natychmiast wykorzystywać poznane narzędzia w swojej pracy.
 • Oryginalną Prezentację Power Point, przyspieszającą proces nauki.
 • Case Study, abyś mógł ćwiczyć poznane zasady i narzędzia w praktyce.
 • Narzędzia diagnostyczne i organizatorskie, gotowe do natychmiastowego wdrożenia w dowolnej organizacji.

 

Zamów ten film i poznaj zasady i narzędzia diagnozowania potencjału pracowniczego wykorzystywane przez Największych managerów z 26 krajów, o którym nie tylko usłyszysz, ale dzięki omówionym ćwiczeniom możesz wprowadzać je już dziś w swoją praktykę!

 

 

Czym jest Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników ™?

 

Metodologia Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników ™ posiada bardzo solidne podstawy teoretyczne oraz praktyczne. Opiera się na ponad 20 letnich, międzynarodowych badaniach Instytutu Gallupa oraz Industrial Training Research Unit na Uniwersytecie Cambridge, które jako pierwsze pozwoliły stworzyć efektywne modele zarządzania zasobami ludzkimi, wykorzystywane przez czołowe firmy na świecie, których skuteczność potwierdzają rzetelne badania ilościowe i jakościowe.

Metodologia Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników ™ to kompletny system, który łącząc najnowsze odkrycia z dziedziny zarządzania, psychologii, neurologii oraz lingwistyki pozwala skutecznie profilować osobowość, diagnozować Wzorce zachowania (Talenty) i przewidywać zachowania pracowników w środowisku pracy, bez używania testów i kwestionariuszy osobowości. Jest to możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu zestawowi pytań i zasad interpretowania wzorców komunikacyjnych, które można stosować w trakcie zwykłej konwersacji, dowolnej rozmowy z pracownikiem czy specjalnie przeprowadzonemu procesowi rekrutacji i selekcji pracowników.

Obecnie metodologię diagnozowania Wzorców zachowania i podejmowania na ich podstawie decyzji o zatrudnianiu, awansowaniu i rozwoju pracowników wykorzystują managerowie z 26 krajów w tym ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Rosji, Włoch, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Australii, Japonii czy Chin.

 

Kto najbardziej skorzysta z inwestycji w szkolenie Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników ™?

 • Szkolenia rekrutacja i selekcja pracownikówSzkolenie Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników (TM) przeznaczone jest dla Właścicieli firm, Dyrektorów, Managerów, Specjalistów i wszystkich Profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się jak podejmować prawidłowe decyzje o zatrudnianiu, awansowaniu i rozwoju pracowników, aby w pełni wykorzystać ich potencjał i zmaksymalizować osiąganie celów indywidualnych, zespołowych i organizacyjnych.
 • Szkolenie to doskonała inwestycja dla Rekruterów, Head Hunterów, Specjalistów HR którzy chcą opanować kompletny proces profilowania osobowości, diagnozowania potencjału kandydatów oraz przyciągania i zatrudniania najbardziej dopasowanych pracowników.
 • Szkolenie Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników ™ jest dla Ciebie jeśli jesteś Doradcą zawodowym, Pośrednikiem pracy, Terapeutą, Nauczycielem, Coachem i chcesz nauczyć się jak diagnozować potencjał swoich klientów, pomagać im zyskać właściwą Samoświadomość i skutecznie doradzać im w wyborze najlepszej firmy i pracy dla Nich.
 • Jeśli jesteś Liderem, wiedza, umiejętności i narzędzia które wyniesiesz ze szkolenia pomogą Ci właściwie dobierać osoby do zespołu i efektywnie wykorzystywać różnice między ludźmi, by maksymalizować produktywności i osiąganie założonych celów.
 • Szkolenie Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników ™ to warsztat dla wszystkich Profesjonalistów, którzy chcą zdiagnozować swoje Wzorce zachowania (Talenty) i nauczyć się jak osiągać bezpośredni wpływ w każdej dziedzinie życia wykorzystując swój naturalny potencjał.
 • Szkolenie Meta Rekrutacja i Meta Selekcja Pracowników ™ to doskonała inwestycja dla osób i zespołów z ograniczonym budżetem czasu, które z uwagi na swoje zadania i obowiązki nie mogą zaangażować 2 pełnych dni, by uczestniczyć w otwartych szkoleniach z rekrutacji i selekcji pracowników.

 

Program szkolenia:

 

Szkolenie Video Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników składa się z 7 komplementarnych modułów.

 

Moduł I

Zasady zatrudniania, awansowania i rozwoju pracowników wykorzystywane przez Największych managerów i specjalistów na świecie.

 

W tym module dowiesz się m.in:

 • Dlaczego czołowi managerowie i specjaliści na świecie diagnozują Wzorce zachowania (Talenty)?
 • Jakich pracowników powinna w pierwsze kolejności poszukiwać, zatrudniać i awansować każda organizacja?
 • Przekonaj się, czy popełniasz 3 krytyczne błędy rekruterów, które odpowiedzialne są za fakt, że aż 80% pracowników pracuje dzisiaj w niewłaściwych firmach lub na niewłaściwych stanowiskach pracy.
 • Dowiedz się czym różnią się umiejętności od Wzorców zachowania (Talentów)?
 • Dokonasz przeglądu tradycyjnych pytań rekrutacyjnych od pytań biograficznych, sondujących po hipotetyczne i odwołujące się do zachowań i poznasz ich rzeczywistą wartość predykcyjną.
 • Jak definiują i diagnozują Talenty Najwięksi managerowie i specjaliści na świecie?
 • Zrozumiesz jak Wzorce zachowania (Talenty) wpływają na procesy myślenia, oceny, komunikacji, motywacji i zachowania pracowników w środowisku pracy.
 • Dowiedz się co Najwięksi managerowie na świecie robią inaczej i poznasz zasady zatrudniania, awansowania i rozwoju pracowników stanowiące fundament ich sukcesów w kierowaniu ludźmi i zrządzaniu zespołami.

 

Moduł II

Skuteczne diagnozowanie Wzorców zachowania (Talentów) bez wykorzystywania testów i kwestionariuszy osobowości.

 

W tym module dowiesz się m.in:

 • Szkolenia rekrutacja i selekcja pracownikówPoznasz charakterystykę 48 Wzorców zachowania (Talentów) i zrozumiesz jak każdy z nich wpływa na proces motywacji, komunikacji i zachowania pracowników w środowisku pracy.
 • Odkryjesz Meta Pytania ™ – specjalnie zaprojektowany zestaw pytań rekrutacyjnych, umożliwiający profilowanie osobowości i diagnozowanie Wzorców zachowania (Talentów) w środowisku pracy, bez używania testów i kwestionariuszy osobowości.
 • Poznasz klucze identyfikacji Wzorców zachowania (Talentów) – Zasady interpretowania odpowiedzi umożliwiające trafne profilowanie osobowości oraz diagnozowanie Wzorców zachowania (Talentów) w trakcie procesu selekcji, rozwoju pracowników oraz coachingu.
 • W trakcie licznych symulacji nabędziesz umiejętności profilowania osobowości oraz diagnozowania Wzorców zachowania (Talentów) bez używania testów i kwestionariuszy osobowości.

 

Moduł III

Zaawansowane narzędzia diagnozowania Wzorców zachowania (Talentów) bez wykorzystywania testów i kwestionariuszy osobowości.

 

W tym module szkolenia opanujesz umiejętności diagnozowania wielu Wzorców zachowania (Talentów) w odpowiedzi na jedno pytanie. Poznasz także zaawansowane narzędzia diagnozowania Wzorców zachowania (Talentów) na odległość – na długo zanim spotkasz się z kandydatem lub pracownikiem w trakcie formalnego procesu selekcji lub rozwoju.

 

Moduł IV

Badanie dopasowania pracownika do firmy.

 

W tym module dowiesz się m.in:

 • Poznasz 4 typy kultury organizacyjnej.
 • Nauczysz się jak badać kulturę organizacyjną dowolnej organizacji i działu.
 • Poznasz proces i narzędzia badania dopasowania pracownika do kultury na poziomie organizacji i działu.
 • Opanujesz proces doradczo-coachingowy pomagania klientom w wyborze najlepszej dla Nich firmy.

 

Moduł V

Badanie dopasowania pracownika do stanowiska pracy.

 

W tym module dowiesz się m.in:

 • Poznasz praktyczny proces i narzędzia Meta analizy stanowiska pracy ™.
 • Opanujesz proces budowania Meta Profilów kompetencyjnych ™.
 • Poznasz proces i narzędzia badania dopasowania pracownika do stanowiska pracy w dowolnej organizacji.
 • Opanujesz proces doradczo-coachingowy pomagania klientom w wyborze najlepszej dla Nich pracy.

 

Moduł VI

Spójny model zarządzania zasobami ludzkimi wykorzystywany przez Największych managerów na świecie.

 

W tym module dowiesz się m.in:

 • Szkolenia rekrutacja i selekcja pracownikówBudowanie zespołów: dowiedz się jak wykorzystywać naturalne różnice między pracownikami i budować zespoły osiągające ponadprzeciętne wyniki.
 • Projektowanie nowoczesnych ścieżek karier: poznaj zasady tworzenia nowoczesnych ścieżek karier prowadzących do wzrostu produktywności pracowników i osiągania długofalowego mistrzostwa w dowolnym zawodzie.
 • Motywowanie pracowników: dowiedz się jak inspirować pracowników i kierować ludźmi zgodnie z tym co ich naprawdę motywuje.
 • Szkolenia i rozwoju pracowników: dowiesz się jak przestać tracić pieniądze na nieefektywne szkolenia i umożliwiać pracownikom długofalowy rozwój zgodny z ich naturalnym potencjałem.
 • Komunikacja i wpływ: opanuj efektywne strategie komunikacyjne ułatwiające proces przekonywania pojedynczych pracowników i całych zespołów.

 

Moduł VII

Przywództwo Nowej Generacji.

 

W tym module zintegrujesz poznaną wiedzę, umiejętności i narzędzia i dołączysz do Liderów Nowej Generacji … upoważnisz Siebie i innych, by stać się, katalizatorem, który potrafi diagnozować mocne strony i stwarza ludziom możliwości ich wykorzystywania.

Dzięki temu zyskacie Ty i Twoja firma – zwiększycie produktywność, przy jednoczesnym zwiększaniu satysfakcji z pracy.

 

Dodatkowe Bonusy:

 

szkolenie rekrutacja i selekcja pracownikówTylko teraz, inwestując w szkolenie Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników w formie video otrzymasz od zestaw dodatkowych narzędzi diagnostycznych i organizacyjnych gotowych do natychmiastowego zastosowania.

 

Lista Bonusów dostępnych w ramach szkolenia:

 

Bonus #1 – Procedura Meta analizy stanowiska pracy.

Bonus #2 – Kwestionariusz Meta analizy stanowiska pracy.

Bonus #3 – Kwestionariusz analizy talentów.

Bonus #4 – Meta profil kompetencyjny.

Bonus #5 – Meta opis stanowiska pracy.

Bonus #6 – Arkusz diagnozowania talentów.

Bonus #7 – Dopasowanie do organizacji.

Bonus #8 – Efektywne prowadzenie zebrań.

Bonus #9 – Arkusz dopasowania do ról.

 

 

Międzynarodowa Certyfikacja:

 

Szkolenia rekrutacja i selekcja pracownikówW dzisiejszym świecie bardzo istotne jest to, czy posiadasz dokumenty poświadczające Twoje umiejętności i uprawniające do wykorzystywania ich w swojej pracy – wiadomo, że skończone wyższe studia, MBA czy Certyfikaty dają ogromne możliwości większych zarobków, statusu i otwierają wiele nowych drzwi. Dlatego szkolenie Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników ™ w wersji video to szkolenie Certyfikacyjne, którego ukończenie daje Tobie prawo do posługiwania się zaawansowanymi technologiami i narzędziami profilowania osobowości i diagnozowania Wzorców zachowania (Talentów) na rynku krajowym i zagranicznym.

 

Aby otrzymać Międzynarodowy Certyfikat: Licensed International Coach and Consultant of Meta Recruitment and Selection of Employees (TM) należy:

 • Zapoznać się ze wszystkimi częściami szkolenia video: Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników ™;
 • Prawidłowo zadawać Meta Pytania i interpretować odpowiedzi z wykorzystaniem Kwestionariusza diagnozowania Wewnętrznych Wzorców Zachowania (Talentów).
 • Przejść i zaliczyć wewnętrzny egzamin praktyczny. Przeprowadzenie 2 sesji diagnozowania Wewnętrznych Wzorców Zachowania z 2 różnymi osobami oraz, przedstawienie raportu z sesji w formie audio lub video.

 

Wartość inwestycji:

 

Szkolenie Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników ™ w formie video w oferujemy w kilku atrakcyjnych Pakietach.

Aby sprawdzić, który Pakiet jest najlepszy dla Ciebie lub Twojej firmy wykorzystaj poniższą tabelę, aby porównać je pod kątem 7 kryteriów.

 

Basic

Bronze

Silver

Gold

Platinum

Advanced

Master

Ilość dostępów w pakiecie

1

5

10

20

30

50

ponad
50

Materiały szkoleniowe zawiera zawiera zawiera zawiera zawiera zawiera zawiera
Proces certyfikacji zawiera zawiera zawiera zawiera zawiera zawiera zawiera
Certyfikat zawiera zawiera zawiera zawiera zawiera zawiera zawiera
Grupowe konsultacje doradcze nie zawiera nie zawiera nie zawiera nie zawiera 1 sesja ** 2 sesje ** 3 sesje **
Indywidualny mentoring nie zawiera nie zawiera nie zawiera nie zawiera 10 maili
doradczych
5 sesji ***

25 maili doradczych
10 sesji ***

50 maili doradczych
Zniżka na szkolenia stacjonarne i webinary nie zawiera nie zawiera

10%

20%

30%

40%

50%

Cena normalna

870zł

4350zł

8700zł

17400zł

26100zł

43500zł

ponad
43500zł

Cena w pakiecie

870zł

1470zł

3970zł

6970zł

12970zł

18970zł

29970zł

Twoja oszczędność

2880zł

4730zł

10430zł

13130zł

24530zł

ponad
24530zł

  Zamów teraz! Zamów teraz! Zamów teraz! Zamów teraz! Zamów teraz! Zamów teraz! Zamów teraz!
Legenda: * - opcja dodatkowo płatna. Cena za jedną osobę.
** - 1,5 godzinna sesja online.
*** - 45 minutowa sesja online.
Maksymalna liczba osób, mających dostęp do szkolenia w ramach Pakietu.
Dostęp do oryginalnych materiałów szkoleniowych wykorzystywanych przez nas w trakcie Certyfikowanego szkolenia.
Po przejściu przez każdy moduł szkolenia czas na Międzynarodową Certyfikację. Posiadanie Certyfikatu upoważnia do posługiwania się Metodologią Meta Rekrutacji i Selekcji Pracowników w pracy doradczo-coachingowej w kraju i za granicą.
Po przejściu przez Proces Certyfikacyjny uzyskujesz Międzynarodowy Certyfikat uprawniający do posługiwania się Metodologią Meta Rekrutacji i Selekcji Pracowników w pracy doradczo-coachingowej w kraju i za granicą.
Podczas szkoleń zawsze wspieramy naszych klientów w dalszym rozwoju i praktycznym wdrożeniu prezentowanych rozwiązań. Oferujemy grupowe konsultacje w formie webinarów będące doskonałym forum wymiany doświadczeń, konsultacji nowych pomysłów i rozwiązań oraz formą praktycznej superwizji.
Każdy człowiek sukcesu ma swojego mentora. Posiadanie przez nas wieloletniego doświadczenia w procy doradczo-coachingowej z managerami z 6 krajów daje Ci unikalny dostęp do zaawansowanych technologii doradczo-coachingowo-biznesowych, które budują potężną przewagę na rynku.
Za każdym razem kiedy uczysz się czegoś nowego zaczyna się nowy początek. Skorzystaj z wyjątkowych kodów rabatowych na dodatkowe szkolenia stacjonarne, i webinary i osiągaj kolejne poziomy osobistego i zawodowego mistrzostwa.

 

W tym jednym programie można poznać zasady, narzędzia i techniki leżące u podstaw sukcesów Największych managerów na świecie, tworząc natychmiastowe wyniki w obszarach, które mają największe znaczenie dla organizacji i Twojej zawodowej przyszłości – zwiększenie produktywności pracowników i zespołów, zmniejszenie fluktuacji kadr, wzrost satysfakcji klientów.

Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników ™ to osobisty i profesjonalny system do efektywnego zarządzania sobą, kierowania ludźmi i zarządzania całymi zespołami w organizacji.

Program ten jest przeznaczony dla osób, które preferują system, który nazywany jest ” NET ” No – Extra – Time. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii możesz uczyć się, rozwijać, poszerzać swoje kompetencje i ulepszać działania 7 dni tygodniu, 24 h na dobę, w komfortowych warunkach w zaciszu swojego domu i gabinetu lub w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu.

Rozpocznij swoją podróż już teraz, by osiągać konkretne wyniki których pragniesz i na które zasługujesz. Będzie to miało wpływ na Twoje osiągnięcia, awans i podwyżkę, a ostatecznie na poziom Twojej satysfakcji, szczęścia i spełnienia jakiego doświadczasz w życiu.

 

Przełomy zdarzają się tylko tym, którzy podejmują działania. Teraz jest czas na życie, na wyższym poziomie. Powiedz tak. Niech podróż się zaczyna!

 

 

Certyfikowane szkolenia Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników ™ oferujemy w 3 dostępnych Programach:

 

Program #1 – 2-dniowe Certyfikowane szkolenie stacjonarne.

Aby wziąć udział w szkoleniu stacjonarnym wejdź na stronę:

http://www.metarekrutacjaiselekcja.pl/rekrutacja-pracownikow-szkolenie-selekcja-szkolenia/

i zapisz się TERAZ!

 

Program #2 – 2-dniowe Certyfikowane szkolenie online na żywo.

Certyfikowane szkolenia online na żywo to doskonała inwestycja dla Właścicieli firm, Dyrektorów, Managerów, Specjalistów HR, Doradców zawodowych, Pośredników pracy, Coachów i wszystkich osób z ograniczonym budżetem czasu, którzy z uwagi na swoje zadania i obowiązki nie mogą zaangażować 2 pełnych dni, by uczestniczyć w stacjonarnych szkoleniach z Meta Rekrutacji i Selekcji Pracowników ™. Biorąc udział w szkoleniu online na żywo oszczędzasz ponad 50% kosztów szkolenia stacjonarnego.

Aby wziąć udział w szkoleniu online na żywo wejdź na stronę:

http://www.metarekrutacjaiselekcja.pl/szkolenia-skuteczna-rekrutacja-i-selekcja-pracownikow

i zapisz się TERAZ!

 

Program #3 – Certyfikowane szkolenie video dostępne online.

Szkolenie w formie video to kompletne nagranie Certyfikowanego szkolenia Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników™. Specjalnie dla Ciebie film został nakręcony tak, aby można było wygodnie usiąść przed ekranem i poczuć się jak na szkoleniu.

Szkolenie video oferujemy w kilku atrakcyjnych Pakietach. Aby sprawdzić, który Pakiet jest najlepszy dla Ciebie lub Twojej firmy wykorzystaj specjalną tabelę, aby porównać poszczególne Pakiety pod kątem 7 kryteriów w tym m.in.: ilości dostępów do szkolenia w Pakiecie, dodatkowych grupowych konsultacji doradczych, czy dodatkowego indywidualnego mentoringu. Inwestując w szkolenie video dostępne online w zależności od wybranego Pakietu możesz zaoszczędzić nawet 90% ceny szkolenia stacjonarnego.

Aby uzyskać dostęp do szkolenia video wejdź na stronę:

http://www.metarekrutacjaiselekcja.pl/meta-rekrutacja-i-meta-selekcja-pracownikow-szkolenie-online/

i zainwestuj w szkolenie TERAZ!

 

Szkolenia zamknięte

Zaawansowane szkolenia z Meta Rekrutacji i Selekcji Pracowników ™ oferujemy również w wersji zamkniętej, dedykowanej dla konkretnego klienta.

Ofertę przygotowujemy na podstawie rozpoznania szczegółowych potrzeb danej organizacji.

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji napisz do nas na adres: biuro@MetaRekrutacjaiSelekcja.pl

Jeśli potrzebujesz porozmawiać osobiście to dodatkowe informacje uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu 71 728-14-55 lub +48 603-46-81-46

 

Leave a Reply


- one = 8

Szkoliliśmy managerów z 6 krajów:
Darmowe szkolenie video
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne szkolenie video:Aby je otrzymać, wypełnij poniższy formularz:
Imię:
Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Facebook Twitter Blip

Najbliższe szkolenia
Testimonials

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

We współczesnym Internecie można znaleźć mnóstwo portali, stron, informacji i porad na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy, specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Niestety nie zawsze są...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ałła Witwicka-Dudek

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek
Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Warsztat trenerski oraz praktyczne doświadczenie Przemysława Waltera pozwalają wprowadzać na polski rynek najskuteczniejsze narzędzia i strategie zarządzania zasobami ludzkimi oraz własną karierą zawodową.
Polecam jego szkolenia wszystkim managerom, specjalistom i...

dr Jolana Jasińska
Adiutkt w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

więcej

Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów
Premium Wordpress Plugin