Formularz email


Nasza Firma

 

Nasza Wizja

Jesteśmy oddani idei tworzenia świata w którym każdy człowiek i organizacja potrafi odkrywać potrzebne zasoby i wykorzystywać je w pełni każdego dnia dla dobra swojego i innych ludzi.

Nasza Misja

Jesteśmy specjalną, wysoce zintegrowaną grupą ekspertów, pomagających ludziom i organizacjom wznosić ich życie i biznes na wyższy poziom. Jesteśmy liderem dostarczającym najskuteczniejsze programy szkoleniowe, coaching, publikacje, szkolenia video, webinary i prezentacje na żywo. Jesteśmy pierwszym źródłem zaawansowanych narzędzi, strategii i technik umożliwiających skuteczne zarządzanie karierą i zasobami ludzkimi. Pomagamy ludziom i organizacjom odkrywać zasoby o których już dawno zapomnieli, że o nich nie pamiętają i uczymy w jaki sposób skutecznie wykorzystywać je w pełni każdego dnia dla dobra swojego i innych ludzi.

Nasze Wartości

Etyka

Jesteśmy odpowiedzialni wobec naszych Klientów, Pracowników i Partnerów firmy, wobec Środowiska w którym żyjemy i wobec Społeczeństwa, któremu służymy. Podejmując się realizacji dowolnego projektu, zadania lub usługi przestrzegamy zawsze najwyższych standardów moralnych, zawodowych, prawnych i etycznych.

Człowiek

W centrum podejmowanych przez nas działań zawsze znajduje się człowiek. Pomagamy ludziom i organizacjom odkrywać zasoby o których już dawno zapomnieli, że o nich nie pamiętają i uczymy w jaki sposób skutecznie wykorzystywać je, by odnosić sukcesy teraz i w przyszłości.

Rozwój

Nasza praca to nasza pasja dlatego nieustannie rozwijamy się i podnosimy swoje standardy co pozwala nam dostarczać klientom najlepszych, najskuteczniejszych i najbardziej zaawansowanych narzędzi, strategii i technik niż ktokolwiek inny może zaoferować.

Sukces

Sukces naszego przedsięwzięcia zależy od zachowania w duchu i realizowania przez nas naszej misji i naszych wartości. Osiąganie sukcesów umożliwia nam rozszerzanie naszej działalności i niesienie pomocy i dawanie wsparcia wszystkim, którzy tego potrzebują.

Nasze Marki:

Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników – to zespół ekspertów w zakresie skutecznej oceny kompetencji pracowników oraz diagnozowania potencjału pracowniczego. Oferujemy najbardziej zaawansowane szkolenia z rekrutacji i selekcji pracowników, w tym diagnozowania i zarządzania talentami w  organizacji.

Instytut Coachingu i Mentoringu – to jedna z najstarszych szkół coachingu w Polsce oferująca zaawansowane szkolenia Life Coachingu, Career Coachingu, Executive Coachingu i Team Coachingu.

Rozmowa kwalifikacyjna – Zwycięskie Strategie – to zespół ekspertów, doradców i coachów kariery dostarczających najskuteczniejsze  strategie, metody i technik poszukiwania i zdobywania nowej pracy.

FENIKSKariery – to ekskluzywna społeczność, w ramach której doświadczamy, rozwijamy się i dzielimy się najskuteczniejszymi praktykami zarządzania kadrami i karierą zawodową.

Przemysław Walter.tv – to Pierwsza w Polsce biznesowa telewizja szkoleniowa online umożliwiająca komfortowy dostęp do najnowszej wiedzy w formie kursów i szkoleń online.

Telewizja oferuje wygodną naukę przez Internet na najwyższym poziomie gdziekolwiek się znajdujesz.

W ramach Telewizji szkoleniowej masz dostęp do najskuteczniejszych strategii, metod i technik zarządzania kadrami i własną karierą, wykorzystywanych przez Czołowych Dyrektorów, Managerów i Specjalistów na świecie.

Rada Programowa:

Przemysław Walter

Przemysław WalterPrzemysław Walter:

 • Międzynarodowy, Certyfikowany Coach
 • Ojciec Tele – Coachingu w Polsce
 • Międzynarodowy, Certyfikowany Trener Zarządzania
 • Międzynarodowy, Certyfikowany Konsultant Zarządzania
 • Wykładowca na studiach podyplomowych
 • Dyplomowany specjalista Zarządzania Zasobami Ludzkimi
 • Prawnik
 • Certyfikowany Master of art of NLP
 • Filantrop

Przemysław Walter – Międzynarodowy Coach, Trener i Konsultant Zarządzania.

Wybitny praktyk który przeprowadził już blisko 500 h indywidualnych sesji Coachingu. Do tego ma na swoim koncie ponad 5000 godzin spędzonych w Sali szkoleniowej jako trener. W swojej karierze doradzał i szkolił managerów z 6 krajów.

Od 2003 roku współpracuje z Katedrą Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych.

Wśród jego klientów są największe polskie i międzynarodowe marki takie jak:

IKEA Hanim S.A., KGHM Polska Miedź S.A., Colgate-Palmolive Sp. z o.o., Polkomtel S.A., Polomarket Sp. z o.o., PMPoland S.A., Ruukki Polska Sp z o.o., Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o., Volvo Polska Sp. z o. o., Faurecja Wałbrzych Sp. z o.o., 3M Poland Sp. z o.o., Wrigley Poland Sp. z o.o.

Jako popularny trener i coach, Przemek podzielił się swoimi zaawansowanymi programami, modelami, narzędziami i technikami z setkami indywidualnych osób, podczas prywatnych sesji, webinarów i szkoleń stacjonarnych.

Przemysław Walter kieruje jedną z najstarszych szkół Coachingu w Polsce i jest twórcą zaawansowanych programów szkoleniowych z Coachingu w których wzięło już udział blisko 400 osób.

Jako jeden z najlepszych trenerów i coachów w Polsce sprawił, że jego autentyczne, zaawansowane i wesołe szkolenia stały się już legendarne.

Jego najbardziej popularne Programy Szkoleniowe to:

People Talent Strength – Pierwsze w Polsce zaawansowane szkolenie dla Dyrektorów, Managerów i Specjalistów jak skutecznie diagnozować talenty pracowników w czasie krótszym niż 1 h bez koniczności używania jakichkolwiek testów czy kwestionariuszy.Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników – Pierwsze w Polsce tak zaawansowane i kompletne szkolenie ujawniające zasady, strategie i techniki doboru kadr wykorzystywane przez najwybitniejszych managerów i specjalistów na świecie.

Rozmowa Kwalifikacyjna & Autoprezentacja – Zwycięskie Strategie – Pierwsze w Polsce zaawansowane szkolenie autoprezentacji, które uczy 4 kluczy doskonałej autoprezentacji umożliwiającej skuteczną sprzedaż swoich kompetencji na rozmowie kwalifikacyjnej.

THE 4-W Strategy – Pierwsze w historii szkolenie uczące zaawansowanych strategii i technik jak dostać pracę bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej.

Publikowane przez Przemka artykuły, biuletyny i szkolenia video, inspirują blisko 10 000 osób które co miesiąc, odwiedzają prowadzone przez niego strony:

http://www.RozmowaKwalifikacyjna.com.pl oraz http://www.MetaRekrutacjaiSelekcja.pl

Jeśli chcesz obejrzeć Przemka darmowe szkolenia video kliknij tutaj >>

Jeśli chcesz pozostać z Przemkiem w kontakcie znajdź go na Facebooku, Twitterze i Blipie.

 

dr Adam Suchodolski

dr Adam Suchodolski:

 • Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu,
 • Współorganizator 2 studiów podyplomowych z Zarządzania Kadrami,
 • Wykładowca Międzynarodowej wersji studiów MBA,
 • Kierownik dedykowanych studiów podyplomowych dla KGHM S.A.,
 • Organizator i wykonawca 16 dużych projektów doradczych dla biznesu,
 • Laureat nagród MEN oraz PAN za najlepsze podręczniki z dziedziny Zarządzania kadrami.

dr ADAM SUCHODOLSKI – Dyrektor ds. Programów doradczych i szkoleniowych, adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Osoba o bardzo bogatym doświadczeniu dydaktycznym (przeprowadzenie kilku tysięcy godzin szkoleniowych dla różnych instytucji szkoleniowych, doradczych oraz biznesowych z zakresu zarządzania kadrami) i organizatorskim (współorganizator dwóch studiów podyplomowych, działalności biur karier i licznych programów szkoleniowych realizowanych bezpośrednio w organizacjach biznesowych).

Prowadzi zajęcia na międzynarodowej wersji studiów typu Master of Business Administration (MBA) przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Dodatkowo współpracuje z Wyższą Szkołą Zarządzania i Marketingu we Wrocławiu, Politechniką Wrocławską oraz Szkołą Biznesu przy Politechnice Krakowskiej.

Współorganizator i kierownik dedykowanych Studiów Podyplomowych: „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w KGHM Polska Miedź S.A.”

Organizator i wykonawca 16 dużych projektów doradczych z zakresu zarządzania kadrami.

Współpracował z takimi firmami jak: Bank Zachodni S.A., Polmot S.A., Elektrociepłownia Toruń, Wytwórnia Pomp Hydraulicznych we Wrocławiu, ZPO „Odra” S.A., Board Longyear S.A., „Schöller” Sp. z o.o, POLOmarket Sp. z o.o. i z wieloma innymi.

Jako ekspert uczestniczył w 5 projektach badawczo – szkoleniowo – doradczych finansowanych ze środków Unii Europejskiej w tym m.in. w projekcie badawczym pt. „European Gate to Career” w ramach programu Leonardo da Vinci (2004 – 2005) oraz w badaniach KBN pn. „Zarządzanie kadrą menedżerską w organizacjach międzynarodowych w Polsce” oznaczonych jako 1 H02D 035 27 (2004 – 2006).

Autor lub współautor około 30 publikacji naukowych i popularnonaukowych.

Dwukrotnie nagrodzony nagrodami Ministra Edukacji Narodowej i Polskiej Akademii Nauk za współautorstwo najlepszych podręczników z dziedziny zarządzania kadrami.

Leave a Reply


- 3 = three

Szkoliliśmy managerów z 6 krajów:
Darmowe szkolenie video
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne szkolenie video:Aby je otrzymać, wypełnij poniższy formularz:
Imię:
Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Facebook Twitter Blip

Najbliższe szkolenia
Testimonials

Warsztat trenerski oraz praktyczne doświadczenie Przemysława Waltera pozwalają wprowadzać na polski rynek najskuteczniejsze narzędzia i strategie zarządzania zasobami ludzkimi oraz własną karierą zawodową.
Polecam jego szkolenia wszystkim managerom, specjalistom i...

dr Jolana Jasińska
Adiutkt w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

więcej

Ałła Witwicka-Dudek

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek
Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

We współczesnym Internecie można znaleźć mnóstwo portali, stron, informacji i porad na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy, specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Niestety nie zawsze są...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów
Premium Wordpress Plugin