Formularz email


Szkolenia dla Nowej Generacji Profesjonalistów

W tym miesiącu: Dowiedz się jak czołowi managerowie świata zatrudniają najlepszych pracowników w procesie rekrutacji i selekcji pracowników.

Szanowny Profesjonalisto,

znalazłeś się na stronie naszej marki, jesteśmy dumni, że osoba o Twoim statusie obdarzyła nas swoim zaufaniem! A ponieważ profesjonaliści poszukujący najskuteczniejszych narzędzi, metod i technik diagnozowania i zarządzania kompetencjami pracowników są odbiorcami naszych rozwiązań, jesteś we właściwym miejscu.

Jesteśmy Firmą i Organizacją doradczo-szkoleniową, której jakość docenili managerowie z 6 krajów. Od blisko 7 lat jesteśmy niekwestionowanym liderem, dostarczającym najbardziej zaawansowane programy szkoleniowo-rozwojowe. Szkolimy jednostki i całe firmy, specjalistów i dyrektorów, Polaków i obcokrajowców, tworząc i rozwijając najskuteczniejsze metody i techniki diagnozowania i zarządzania potencjałem pracowniczym w organizacji.

Mimo że jeszcze nie poznaliśmy się osobiście, podziwiamy tych, którzy szukają możliwości bycia lepszymi. Głęboko wierzymy, że każda organizacja i każda osoba posiadają zasoby, o których już dawno zapomnieli, że o nich nie pamiętają – dlatego zapraszamy Cię, do ponownego ich odkrycia razem z Nami.
Dowiedz się więcej co najlepsi Managerowie robią inaczej!

  • Zaawansowane narzędzia, formy i źródła i rekrutacji pracowników.
  • Najskuteczniejsze techniki selekcji pracowników.
  • Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników – dobór oparty na najważniejszym z kryteriów.

Leave a Reply


two * = 10

Darmowe szkolenie video
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne szkolenie video:Aby je otrzymać, wypełnij poniższy formularz:
Imię:
Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Facebook Twitter Blip

Najbliższe szkolenia
Testimonials

Ałła Witwicka-Dudek

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek
Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Warsztat trenerski oraz praktyczne doświadczenie Przemysława Waltera pozwalają wprowadzać na polski rynek najskuteczniejsze narzędzia i strategie zarządzania zasobami ludzkimi oraz własną karierą zawodową.
Polecam jego szkolenia wszystkim managerom, specjalistom i...

dr Jolana Jasińska
Adiutkt w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

We współczesnym Internecie można znaleźć mnóstwo portali, stron, informacji i porad na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy, specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Niestety nie zawsze są...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów
Premium Wordpress Plugin