Formularz email


Szkolenia dla Nowej Generacji Profesjonalistów

W tym miesiącu: Dowiedz się jak czołowi managerowie świata zatrudniają najlepszych pracowników w procesie rekrutacji i selekcji pracowników.

Szanowny Profesjonalisto,

znalazłeś się na stronie naszej marki, jesteśmy dumni, że osoba o Twoim statusie obdarzyła nas swoim zaufaniem! A ponieważ profesjonaliści poszukujący najskuteczniejszych narzędzi, metod i technik diagnozowania i zarządzania kompetencjami pracowników są odbiorcami naszych rozwiązań, jesteś we właściwym miejscu.

Jesteśmy Firmą i Organizacją doradczo-szkoleniową, której jakość docenili managerowie z 6 krajów. Od blisko 7 lat jesteśmy niekwestionowanym liderem, dostarczającym najbardziej zaawansowane programy szkoleniowo-rozwojowe. Szkolimy jednostki i całe firmy, specjalistów i dyrektorów, Polaków i obcokrajowców, tworząc i rozwijając najskuteczniejsze metody i techniki diagnozowania i zarządzania potencjałem pracowniczym w organizacji.

Mimo że jeszcze nie poznaliśmy się osobiście, podziwiamy tych, którzy szukają możliwości bycia lepszymi. Głęboko wierzymy, że każda organizacja i każda osoba posiadają zasoby, o których już dawno zapomnieli, że o nich nie pamiętają – dlatego zapraszamy Cię, do ponownego ich odkrycia razem z Nami.
Dowiedz się więcej co najlepsi Managerowie robią inaczej!

  • Zaawansowane narzędzia, formy i źródła i rekrutacji pracowników.
  • Najskuteczniejsze techniki selekcji pracowników.
  • Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników – dobór oparty na najważniejszym z kryteriów.

Leave a Reply


8 - = six

Darmowe szkolenie video
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne szkolenie video:Aby je otrzymać, wypełnij poniższy formularz:
Imię:
Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Facebook Twitter Blip

Najbliższe szkolenia
Testimonials

Warsztat trenerski oraz praktyczne doświadczenie Przemysława Waltera pozwalają wprowadzać na polski rynek najskuteczniejsze narzędzia i strategie zarządzania zasobami ludzkimi oraz własną karierą zawodową.
Polecam jego szkolenia wszystkim managerom, specjalistom i...

dr Jolana Jasińska
Adiutkt w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

więcej

Ałła Witwicka-Dudek

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek
Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

We współczesnym Internecie można znaleźć mnóstwo portali, stron, informacji i porad na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy, specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Niestety nie zawsze są...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów
Premium Wordpress Plugin