Formularz email


Zarządzanie zasobami ludzkimi: Mały błąd, który łamie kariery managerów, demotywuje pracowników i powoduje milionowe ukryte koszty funkcjonowania firm.

 

Widać to codzienne… rzesze dyrektorów, managerów, specjalistów podejmują decyzje dotyczące zatrudniania, rozwoju czy awansu swoich pracowników.

I widać jak jeden po drugim robią te same błędy w procesie zarządzania zasobami ludzkimi.

A wszystkie te ogromne pomyłki łamią kariery managerów, demotywują pracowników i powodują milionowe ukryte koszty funkcjonowania firm.

Ze wszystkich tych błędów jeden błąd – ma decydujące wręcz krytyczne znaczenie.

 

Wczytywanie...Wczytywanie...


Jak napisał o nim najbardziej wpływowy guru zarządzania Marcus Buckingham:

„Nigdy nie można pomylić talentu z umiejętnościami i wiedzą. Jeśli to się zdarzy można stracić dużo czasu i pieniędzy podejmując nietrafione decyzje personalne o zatrudnieniu, awansie czy kierunkach dalszego rozwoju pracowników.”

Właśnie udostępniliśmy darmowe szkolenie online, które ukazuje ten krytyczny błąd w procesie zarządzania zasobami ludzkimi, i jego negatywny wpływ na decyzje dotyczące zatrudniania, awansu czy rozwoju pracowników.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czy popełniasz ten błąd i jak przestać popełniać tą krytyczną pomyłkę w procesie zarządzania zasobami ludzkimi to wypełnij poniższy formularz i uzyskaj dostęp do tej bezcennej wiedzy TERAZ! (szkolenie to jest całkowicie darmowe)

 

Wczytywanie...Wczytywanie...


 

Czuj się swobodnie by dodać swój komentarz lub zadać dodatkowe pytanie. Na wszystkie pytania odpowiemy osobiście.

Jeśli uważasz, że Twoim przyjaciele lub znajomi powinni zapoznać się z tym darmowym szkoleniem pomóż nam do nich dotrzeć. Wykorzystaj któryś z poniższych narzędzi i przekaż informację o tym szkoleniu dalej.

 

Chociaż to szkolenie jest darmowe … nie pozwól sobie na deprecjonowanie jego wartości. Analizowaliśmy przeszło 1000 złamanych karier i błędnych decyzji w procesie zarządzania zasobami ludzkimi – zrobiliśmy małe badania na ten temat. I tutaj przedstawiamy najbardziej krytyczny błąd, który łamie kariery managerów, demotywuje pracowników i powoduje milionowe ukryte koszty funkcjonowania firm.

Obejrzyj szkolenie TERAZ zanim stanie się NIEDOSTĘPNE!

 

Wczytywanie...Wczytywanie...
Dowiedz się więcej co najlepsi Managerowie robią inaczej!

 • Zaawansowane narzędzia, formy i źródła i rekrutacji pracowników.
 • Najskuteczniejsze techniki selekcji pracowników.
 • Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników – dobór oparty na najważniejszym z kryteriów.

5 Responses to “Zarządzanie zasobami ludzkimi: Mały błąd, który łamie kariery managerów, demotywuje pracowników i powoduje milionowe ukryte koszty funkcjonowania firm.”

 • Robert:
  21 września 2011 o 11:29

  Hmm. Bardzo praktyczna wiedza. Daje do myślenia.

 • Wiktor:
  22 września 2011 o 09:33

  Wszystko się zgadza tylko jak diagnozować talenty pracowników jeśli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić AC czy DC?

  • pwalter:
   22 września 2011 o 10:04

   Wiktorze skuteczność AC i DC pochodzi głównie stąd, że w ramach tych metod możemy zastosować “ON” – najskuteczniejszą technikę selekcji pracowników. Dzięki Meta Pytaniom możemy jednak również zastosować “ON” w trakcie zwykłej rozmowy rekrutacyjnej. Już niedługo pojawi się na naszej stronie specjalne , darmowe szkolenie na ten temat. Pozdrawiam i dziękuję za komentarz:)

 • Robert:
  22 września 2011 o 09:46

  To już wiem dlaczego przez 3 lata nie cierpiałem pracy, w której siedziałem i dlaczego w końcu mnie wylali. Będąc człowiekiem ‘koncepcji’ byłem zmuszony działać według wzorca ‘działanie’. Myślałem, że tej “umiejętności” będę mógł się z czasem nauczyć. Ale tak się nie stało. Chciałbym móc wykorzystać tę wiedzę w poszukiwaniu następnej pracy.

  • pwalter:
   22 września 2011 o 09:59

   Jak powiedział kiedyś Donald Trump czasami jedyna droga w górę wiedzie przez drzwi wyjściowe. Robercie podstawą wyboru firmy i stanowiska pracy oraz podstawą zatrudniania najlepszych na dane stanowisko pracowników jest stopień dopasowania do firmy i pracy. Dlatego kluczowa jest diagnoza talentów i badanie czy pracownik w sposób naturalny będzie przejawiać te zachowania, których wymagać będzie od niego praca w danej firmie i na danym stanowisku pracy. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za Twój komentarz:)

Leave a Reply


- two = 0

Darmowe szkolenie video
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne szkolenie video:Aby je otrzymać, wypełnij poniższy formularz:
Imię:
Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Facebook Twitter Blip

Najbliższe szkolenia
Testimonials

Warsztat trenerski oraz praktyczne doświadczenie Przemysława Waltera pozwalają wprowadzać na polski rynek najskuteczniejsze narzędzia i strategie zarządzania zasobami ludzkimi oraz własną karierą zawodową.
Polecam jego szkolenia wszystkim managerom, specjalistom i...

dr Jolana Jasińska
Adiutkt w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

We współczesnym Internecie można znaleźć mnóstwo portali, stron, informacji i porad na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy, specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Niestety nie zawsze są...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Ałła Witwicka-Dudek

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek
Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów
Premium Wordpress Plugin