Formularz email


Testimoniale – Zobacz co mówią o nas uznane autorytety i nasi klienci.

We współczesnym Internecie można znaleźć mnóstwo portali, stron, informacji i porad na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy, specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Niestety nie zawsze są to produkty, które zapewniają wysoką jakość i trafność oferowanych diagnoz i rozwiązań.

Oferta video-szkolenia Meta Rekrutacja i Meta Selekcja Pracowników zasługuje na wyraźne podkreślenie unikatowości zaprezentowanych treści i wiedzy na temat nowoczesnego podejścia do zarządzania zasobami ludzkimi. Jest to produkt, który odróżnia się od innych propozycji dostępnych na rynku.

Po pierwsze, program merytorycznie jest bardzo spójną całością przedstawioną jako meta-systemowy proces analizy i procesów pozyskiwania kadr do organizacji. Szkolenia zaczynają się od budowy profilów i opisów stanowisk poprzez omówienie metod i technik pozyskiwania kadr, skończywszy na wyrafinowanych i nowoczesnych narzędziach weryfikacji potencjału pracowniczego. Wszystko to jest omówione bardzo szczegółowo w kontekście uwarunkowań współczesnego biznesu.

Po drugie, obfitość zgromadzonej wiedzy przedstawionej w bardzo ciekawej formie wizualnej bez wątpienia pomaga przyswoić i zrozumieć treści szkoleń. Szkolenia słucha się i ogląda z dużym zainteresowaniem, poszczególne programy są bardzo dynamicznie omówione i nawiązują do najnowszych rozwiązań literaturowych i praktycznych w zakresie współczesnego HR.

Po trzecie, jest to propozycja, która wyróżnia się na rynku poprzez przemyślany i dogłębnie zweryfikowany doświadczeniem zawodowym Przemysława Waltera, sposób narracji wskazujący na duży poziom wiedzy z zakresu HR. Nie ma tu ani żargonu naukowego, ani nowo-mowy organizacyjnej. Jest klarowny wykład, który ma zawsze swoją myśl przewodnią i kończy się praktycznymi wnioskami.

Na szczególną uwagę zasługuje ostatnia część szkolenia określona jako bonus. Zawiera ona bardzo ciekawe i praktyczne prezentacje kwestionariuszy, narzędzi i formularzy wykorzystywanych podczas procesów rekrutacji i selekcji.

Dodatkowo ciekawą ofertą są dołączone szkolenia i raporty z zawsze mających wzięcie tematów motywacji, komunikacji czy psychologii kierowania ludźmi.

Gorąco polecam ten zaawansowany program szkoleń stworzony przez firmę Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników, ponieważ jest to nowocześnie i profesjonalnie przygotowana oferta wsparcia pracowników działu HR z zakresu tematyki, która zawsze w praktyce organizacyjnej firm musi być uzupełniania i uaktualniania. A narzędzia video- szkoleń internetowych są w dzisiejszej dobie już nie luksusem czy nowością, ale podstawową formą kształcenia kadr.

Przemysław Walter to wie i produkt jaki przygotował wraz ze swoim zespołem pokazuje, że potrafi to robić na najwyższym poziomie.

dr Tomasz Kawka
Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Katedra Zarządzania Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
To od Przemka po raz pierwszy dowiedziałam się co to są talenty, jak je diagnozować i skutecznie nimi zarządzać. Ta wiedza powinna stanowić podstawę każdych studiów kształcących managerów.

Monika Zaremba

Dyrektor Personalny
Jako manager napiszę krótko: Jeśli chcesz odkryć swój pełen potencjał, dowiedzieć się jak skutecznie korzystać z niego każdego dnia, chcesz wiedzieć jak właściwie kierować ludźmi wykorzystując ich mocne strony to nie możesz sobie pozwolić, nie uczestniczyć w tym Programie.

Paweł Fronczewski

manager
Kiedy Przemek wspomniał o tym, że jeśli chcę, mam ochotę, czuję, że warto napisać Testymonial, wiedziałem, że chcę i czuję, że muszę to zrobić. Uczestnictwo w Grupowym Coachingu to niezwykłe doświadczenie, które przypomina przebywanie z najlepszym przyjacielem, który dba o każdy szczegół, abyś czuł się komfortowo i otrzymał więcej niż się spodziewałeś.
Przemek jako trener ma niesamowite umiejętności i do tego wiedzę i kompetencje, z którymi do tej pory się nie spotkałem. W trakcie szkolenia czujesz jakby właśnie mówił do Ciebie, jakbyś był najważniejszą osobą na świecie. Jako coach naprawdę Cię słucha, koncentruje się na tym co ważne dla Ciebie i pomaga przyspieszyć proces osiągania Twojego celu. Dziś dzięki uczestnictwu w Grupowym Coachingu już wiem jak pokierować swoją dalszą karierą zawodową.

Piotr Nowacki

Panie Przemku, bardzo dziękuję za naszą rozmowę podczas sesji coachingowej. Jeśli mam odpowiedzieć na pytanie czego wartościowego dowiedziałam się ze szkolenia i z sesji coachingowej to nasuwa mi się jedna odpowiedź - zyskałam świadomość samej siebie,zdałam sobie sprawę, że to jak postrzegam świat, siebie, swoją pracę zależy nie tylko od charakteru, osobowości czy wartości jakie wyznaję, ale również od talentów, predyspozycji- jakkolwiek by to nazwać. Sesja z Panem pozwoliła mi te "talenty" nazwać, uszeregować, a dzięki temu mój własny obraz stał się bardziej spójny. Mając świadomość tego wszystkiego wiem, np. jakie kryteria muszą zostać spełnione abym mogła dobrze czuć się w pracy, albo jakie są moje słabsze strony i kiedy muszę się posiłkować wsparciem. To daje niesamowitą pewność siebie, mam wrażenie, że w końcu znalazłam się na właściwym torze, a w którą stronę pojadę zależy ode mnie.

Jeszcze raz dziękuję.

Martynika Knap- Michałowska

Panie Przemku, z ogromną przyjemnością podzielę się z Panem moimi odczuciami po szkoleniu:)
W moim osobistym rankingu było ono najlepsze spośród szkoleń, w których brałam udział w ramach tego projektu.
Zagadnienia związane z talentami nie są mi obce (podobnie jak metody coachingowe czy psychologia zmiany), ale dzięki Pana szkoleniu mogłam sobie usystematyzować to, co wcześniej czytałam (ja akurat mam i wzrok i słuch w nieświadomości:)

Podsumowując: spotkanie z Panem to cenne doświadczenie. Z uwagą będę śledzić Pana ofertę szkoleniową.

Asia Bociąg

Panie Przemku, pragnę Panu podziękować za niesamowite szkolenie, które w bardzo przejrzysty i logiczny sposób pokazało jak można odkryć swoje talenty i jaki ma to wpływ na wybór właściwej pracy. Tak sobie myślę, że dotychczas pewne talenty intuicyjnie potrafiłam u siebie zidentyfikować ale nie sądziła, że są to talenty. Zdecydowanie łatwiej dostrzegałam ich brak i pewnie niepotrzebnie traciłam energię. Podany przez Pana na szkoleniu przykład jest mi bardzo bliski. Pracuję w jednym z największych Banków, od 15 lat właściwie zajmuję się oceną ryzyka kredytowego (różnych podmiotów). W ramach reorganizacji i centralizacji zadań stanęłam przed wyborem: praca w dotychczasowym miejscu zamieszkania lecz w dziale sprzedaży lub zmiana miejsca pracy na Warszawę i praca w ryzyku kredytowym. Podjęłam wyzwanie chociaż wymagało to przeorganizowania zupełnie mojego życia prywatnego (mieszkanie, rodzina, znajomi, otoczenie ...). Do czasu Pana szkolenia ciągle miałam mnóstwo wątpliwości czy to była słuszna decyzja. Teza wiem, że to był dobry kierunek. Tak jak Pan słusznie zauważył w większości firm nie ma awansu poziomego stąd moje poszukiwania nowej drogi. Coroczny wyciąg z konta mojej przyszłej emerytury wyraźnie mówi, że muszę zmienić źródło dochodu. Wiem, że to dopiero początek ale zawsze musi być ten pierwszy krok..........

Świadome zarządzanie własną karierą po Pana szkoleniu nabrało realnego wymiaru.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

E. Baran

Dziękuje Tobie bardzo Przemku za prezentację oraz przeprowadzone szkolenie.

Dzięki Tobie w sposób bardziej przejrzysty i konkretny potrafię ocenić swoje wzorce i talenty. Przekazana przez Ciebie wiedza pozwoliła mi usystematyzować wiedzę o samej sobie i dodała mi energii oraz większej pewności o swoich zaletach i możliwościach. Teraz muszę dodać sobie większej odwagi, rozejrzeć się na rynku i zmienić pracę na bardziej mi odpowiadającą oraz dającą większą satysfakcję.

Nie chcę żeby miś poklepał mnie w ramię i powiedział "czy mi się wydaję, że TY tylko udajesz że pracujesz" :) Pora udać się na prawdziwe i skuteczne polowanie:)

Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych udanych szkoleń!

M. Socha

W moim przekonaniu pierwszym i niekwestionowanym atutem Przemka są umiejętności badania potencjału osoby w kontekście 48 wzorców obejmujących style: myślenia, zachowania, komunikacji, motywacji. Wyniki takiego badania są kopalną wiedzy o nas samych, a ponadto stanowią doskonały punkt wyjścia do dalszej pracy nad zmianą i rozwojem.

Dla mnie osobiście nieocenionym okazał się również dalszy etap pracy, bezpośrednio z Przemkiem Walterem. Niewątpliwie wiedza o nas samych jest jedną z trudniejszych sfer dla każdego z nas tak, więc mądrość, delikatność, takt, zrozumienie i profesjonalizm Przemka uczyniły ten proces naprawdę twórczym, inspirującym i owocnym. Przemek jako coach kieruje, ale nie dominuje; pomaga, ale nie wyręcza; zachęca, ale nie narzuca; wskazuje możliwości, ale pozostawia przestrzeń na dokonanie wyboru, gdyż to ja ostatecznie muszę zdecydować o własnej drodze. Troska Przemka o zachowanie mojej autonomii, wiedza, jaka została mi przekazana oraz możliwość konsultacji po zakończeniu procesu coachingu okazują się niezwykle cenne w dalszym samodzielnym rozwoju.

Towarzysząca pierwszemu spotkaniu z Przemkiem fascynacja metodologią badania talentów znalazła swoje pełne uzasadnienie w kolejnych etapach współpracy i jestem głęboko przekonana o wartości dodanej, jaką zarówno metodologia badania talentów jak i proces coachingu wniósł w moje życie i może wnieść w rozwój każdej organizacji i jej pracowników.

Anna Długokęcka

Compensation and Benefis Manager Polkomtel S.A.
Pomagać innym być w życiu szczęśliwym to najpiękniejsze co możemy zrobić. Kurs coachingu zbliżył mnie do tego o całe lata świetlne. Narzędzia, które poznałam naprawdę pogłębiają wiedzę o nas samych i wpływają na nasze zachowania.
Po tym kursie, prowadzonym z pasją i zaangażowaniem przez Przemka, a dodatkowo naszpikowanym ćwiczeniami praktycznymi po prostu nie można nie umieć być profesjonalnym coachem i managerem.

Monika Macyna

Prezes Zarządu BMTC Poland Sp. z o.o.
Na kursie coachingu dowiedziałam się o przekonaniach i zdałam sobie sprawę z ich ogromnego wpływu na moje życie. Zaczęłam wierzyć w to, że to ja kształtuję swoje życie i to ode mnie zależy jakie ono będzie. Jestem bardzo wdzięczna za tą wiedzę i chętnie dzielę się nią z innymi. Uczestnictwo w kursie było jedną z najlepszych decyzji jakie podjęłam i polecam go wszystkim, którzy pragną zrozumieć siebie i innych.

Agnieszka Dutkiewicz

manager personalny
Warsztat trenerski oraz praktyczne doświadczenie Przemysława Waltera pozwalają wprowadzać na polski rynek najskuteczniejsze narzędzia i strategie zarządzania zasobami ludzkimi oraz własną karierą zawodową.
Polecam jego szkolenia wszystkim managerom, specjalistom i doradcom, którzy chcą skutecznie zarządzać kadrami oraz dokonywać istotnych zmian w swojej karierze.

dr Jolana Jasińska

Adiutkt w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek

Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Przemek wyznacza nowe standardy skuteczności w pracy coachów, doradców i managerów. Prezentowane przez niego narzędzia diagnozowania talentów oraz nowatorskie podejście do procesu poszukiwania pracy powinny stanowić podstawową oręż wszystkich osób pragnących skutecznie zarządzać kadrami oraz własną karierą.

Jolanta Ruszel-Esebua

Doradca zawodowy Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej

Leave a Reply


7 * three =

Szkoliliśmy managerów z 6 krajów:
Darmowe szkolenie video
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne szkolenie video:Aby je otrzymać, wypełnij poniższy formularz:
Imię:
Subskrybuj Stronę
Subskrybuj stronę i otrzymuj mnóstwo darmowych materiałów!

Subskrybuj stronę przez RSS

Co to jest RSS?

Facebook Twitter Blip

Najbliższe szkolenia
Testimonials

Ałła Witwicka-Dudek

Nowatorskie metody przekazywania wiedzy, stosowane przez Przemysława Waltera oraz jego bogate praktyczne doświadczenie czynią jego szkolenia wyjątkowo atrakcyjnymi oraz praktycznymi.

Ałła Witwicka-Dudek
Kierownik Biura Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami

We współczesnym Internecie można znaleźć mnóstwo portali, stron, informacji i porad na temat wyzwań jakie stawia świat ludziom na rynku pracy, specjalistom w zakresie zarządzania kadrami. Niestety nie zawsze są...

dr Tomasz Kawka -- Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami; Kierownik Studiów Podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

więcej

Warsztat trenerski oraz praktyczne doświadczenie Przemysława Waltera pozwalają wprowadzać na polski rynek najskuteczniejsze narzędzia i strategie zarządzania zasobami ludzkimi oraz własną karierą zawodową.
Polecam jego szkolenia wszystkim managerom, specjalistom i...

dr Jolana Jasińska
Adiutkt w Katedrze Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

więcej

Publikacje naszych trenerów
Publikacje naszych trenerów
Premium Wordpress Plugin